Танці для дітей

Танці для дітей

Починаючи з раннього дитинства, всі люблячі батьки намагаються влаштувати своє чадо в гурток вишивки хрестиком, моделювання літаків, плавання або танці. Адже цікаве хобі і справді може прищепити дитині корисні навички, які не тільки допоможуть малюкові думати і розвиватися, а й згодом, можливо, навіть стануть основним родом діяльності. Отже, якщо Ви вирішили зробити зі своєї доньки чи сина крутого танцюриста, негайно відправляйте його на заняття в школу сучасних танців в Києві – Mixstyle, в якій досвідчені хореографи допомагають дитині пізнати захопливий світ танцю, всю його багатогранність, стилістику і витонченість.

Танці для дітей Київ та Івано-Франківськ

Школа танців для дітей – це особливий вид хореографії, який є найкращим варіантом серед всіх спортивних і творчих напрямків, що допомагає малюкам не тільки пізнати навколишній світ, але і дає можливість стати сильнішими, гнучкішими і пластичнішими. Крім того, дитячі танці – це відмінний спосіб допомогти малюкам отримати багатогранний естетичний розвиток і внутрішню розкутість, усунувши всі фізичні і психічні затиски, що заважають дитині розвиватися і спілкуватися з однолітками. Варто також відзначити і позитивний вплив занять танцями: формування постави, розвиток гнучкості і пластичності, легкість в ході, розкутість у рухах. Школа танців в Києві або Івано-Франківську Mixstyle і її професійні хореографи, допоможуть Вашій дитині розвинути почуття ритму, музикальний слух і смак, а також уяву, координацію і концентрацію.

Танці для дітей 4 років

Ми пропонуємо відмінну програму для зовсім маленьких дітлахів від 3-4 років, в якій передбачено:

 1. Розвиток слуху і ритму.
 2. Виконання елементарних рухів під музику.
 3. Розвиток координації, уважності і гнучкості.
 4. Ігрові заняття (пальчикові вправи, вправи на швидку реакцію).

Для дітей трохи старших (4-6 і 6-8 років) наші педагоги складають програму розвивальної хореографії.

 1. Танцювальна частина (хіп-хоп та інші сучасні напрямки).
 2. Розминка.
 3. Стретчінг (розтяжка).

Всі ці заняття допоможуть Вашій дитині не тільки відчути впевненість в собі і у власному тілі, а й зроблять його більш комунікабельним, відкритим і веселим. Тим паче, в процесі навчання всі учні студії танцю Mixstyle беруть участь в різноманітних шоу програмах, концертах, змаганнях та фестивалях. Адже крім навчання, ми даємо можливість Вашій дитині проявити себе як першокласного танцюриста, здатного рухатися не гірше дорослих.

Танці дитячі в MIXSTYLE: переваги

Школа танців MIXSTYLE пропонує унікальні можливості для дітей, які бажають навчитися танцювати, розвивати свої творчі здібності та зміцнювати фізичне здоров’я. Наша школа відрізняється низкою ключових переваг:

 1. Розвиток фізичних навичок. Танці допомагають дітям покращувати координацію, баланс, гнучкість та загальну фізичну форму. Регулярні заняття сприяють здоровому розвитку та зміцненню м’язів.
 2. Соціальна взаємодія. Участь у танцювальних класах дає дітям можливість зустрічатися та взаємодіяти з однолітками, що сприяє розвитку комунікативних навичок, зміцненню дружніх зв’язків.
 3. Підвищення самооцінки. Навчання новим танцювальним рухам та їх успішне освоєння може значно підвищити самооцінку, надаючи малюкам відчуття досягнення та впевненості у власних силах.
 4. Культурне збагачення. Танці в MIXSTYLE включають елементи різних культур та стилів, що допомагає дітям краще розуміти і цінувати культурне розмаїття світу.
 5. Розвиток дисципліни та відповідальності. Регулярні тренування та виступи вимагають від дітей пунктуальності, відповідальності та самодисципліни, які є важливими навичками для особистісного росту.

Для Вашої зручності, школа танців Mixstyle відкрила в Києві кілька філій з просторими, прекрасно обладнаними залами і роздягальнями. Заняття з малюками проводяться за гнучкими графіками в наших залах. Запрошуємо дітей усіх вікових груп приєднатися до нас та розпочати свою захоплюючу подорож у світі танцю!

Графік занять

Вибери вікову категорію

 • всі групи
 • Дорослі
 • 3-5 років
 • 5-7 років
 • 4-6 років
 • 6-9 років
 • 8-10 років
 • 7-13 років
 • 10-13 років
 • 13+ років
Київ (Троєщина)
Київ (Голосієво)
Київ (Лук'янівка)
Зв'язатись з нами
Ви ще не танцюєте?
Запишіться на пробне заняття прямо зараз!