Ціни та абонементи в Києві

Голосієво. Троєщина. Лук'янівська.

Абонементи
Обирайте ту систему оплати, що підійде Вам та Вашим дітям
Разове відвідування
250 грн
1 заняття

Разове або пробне відвідування в будь-якій групі

абонемент STANDARD
1400 грн
8 занять

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент прив'язується до конкретної групи. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

абонемент LIGHT
800 грн
4 заняття

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент прив'язується до конкретної групи. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

абонемент STANDARD FREE
1600 грн
8 занять в різні групи

Абонемент дає можливісь відвідати 8 занять в будь-якій групі протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент не прив'язаний до конкретної групи. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

абонемент STANDARD FREEZE
1800 грн
8 занять та 6 заморожувань

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент прив'язується до конкретної групи. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент має 6 заморожувань при умові попереднього дзвінка адміністратору.

абонемент STRONG
1800 грн
12 занять

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. 12 занять можливо використати на відвідування однієї або двох груп. Групи для відвідування мають бути визначені під час придбання абонемента та зміні не підлягають. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

абонемент ADVANCED
2080 грн
16 занять

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент дозволяє відвідувати 2 группи, по 8 занять в кажній групі.Групи для відвідування мають бути визначені під час придбання абонемента та зміні не підлягають. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

UNLIMITED
2800 грн
Безлімітне відвідування

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки та дозволяє відвідувати будь-які групи протягом преріоду дії. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

Загальні правила дії абонементів:

  • Всі абонементи діють протягом 28 календарних днів.
  • Всі абонементи не підлягають заморозці.
  • Всі абонементи прив’язані до конкретної групи, крім абонемента Standart Free і Unlimited.
  • Абонементи іменні та не підлягають передачі іншим особам.

Абонементи на уроки танців у Києві

Школа сучасних танців Мікстайл пропонує для учнів гнучку систему оплати, за допомогою якої кожен зможе підібрати для себе зручний та найбільш вигідний спосіб розрахунку. Ми пропонуємо різноманітні абонементи на уроки танців, які допоможуть заощадити вам як час, так і гроші.

Оплата разових занять

Нові учні завжди мають змогу відвідати перше танцювальної групи, сплативши лише одне відвідування, без покупки абонементу. Ми розуміємо, що серед усього розмаїття стилів, представлених у нашій школі танців, дуже важко вибрати один – саме той, який ідеально вам підійде. Тому ви можете відвідати як перше заняття кілька груп, а вже потім визначитися, що вам найбільше сподобалося.

У нас діє сімейна знижка 10% на покупку абонементу Standard при придбанні абонементів для кількох членів сім’ї.

Записатися на танці для дорослих у Голосіївському районі, а також на Троєщині тепер дуже просто, адже з нашою системою оплати ви можете підібрати для себе оптимальний варіант навіть при бажанні займатися в кількох групах одночасно