Одяг для танців

Одяг – ось завершальний акорд, який доповнюе будь-який танцювальний образ

Танець – це не просто нудний завчений набір рухів. Танець – це ціла історія, розказана за допомогою жестів, міміки, поглядів і різноманітних па, що оповідають про наших переживаннях, емоціях і думках. Але одного лише танцю недостатньо для створення унікальної красивою постановки. Одяг – ось завершальний акорд, що доповнює будь-який танцювальний образ, будь то зухвалий хіп-хоп, пристрасна самба або романтичний контемпорарі. Так що якщо Ви зібралися на заняття в школу танців Mixstyle, Вам необхідно буде підібрати зручний наряд, який зможе відповідати тому чи іншому напрямку обраного Вами танцю.

Отже, в першу чергу одяг для танців – це якийсь маячок, який не тільки виділяє танцюриста з сірої маси, а й доповнює його образ, роблячи номер ще більш яскравим і стильним, а значить – запам’ятовується. Крім того, для того що б танець став ще більш природним, легким і граціозним, необхідно підбирати вбрання, які не будуть сковувати Ваших рухів, даючи можливість тілу вільно рухатися на паркеті. Ну і завершальний штрих будь-якого одягу для танців – це кольорова палітра, що дає можливість танцюристу заявити про себе, як про творчу, сучасної особистості з хорошим почуттям стилю.

Особливості одягу для танців:

  • для хіп-хопу (майки, широкі футболки, мішкуваті штани (baggy), широкі джинси, спортивні куртки, реглани, бейсболки, аксесуари);
  • для латиноамериканських танців (облягаючі яскраві сукні з відкритими плечима або спиною, облягаючі штани, взуття на підборах зі зручною колодкою і т.д.);
  • для гоу-гоу, стрип-денс (яскраві сексуальні костюми, боді, короткі топіки і спіднички-кльош, лосини і т.д.);
  • для контемпорарі (еластичні штани, шортики, лосини, шкарпетки і т.д.).

Так що займаючись підбором підходящої форми для занять улюбленим напрямком танцю, необхідно враховувати не тільки колір і стиль штанців, кофтинки або топіка, а й їх відмінні риси: фасон, використовувані матеріали, наявність декору і т.д. Адже хіба можна елегантно ковзати по паркету в туфлях з незручним підйомом, займатися розтяжкою в джинсах або крутити фризи в класичному костюмі?

Прийшовши на заняття в професійну школу танців Mixstyle, Ви зможете не тільки освоїти безліч чудових танцювальних стилів, але і дізнаєтеся який одяг краще всього підібрати до тренувань. Адже хореографи Mixstyle хочуть що б Ви повністю віддавали собі танцю, а не думали про те, що Ваш наряд сковує рухи, тисне в паху або натирає ноги.

Танцюйте, насолоджуйтеся життям і просто відпочивайте душею і тілом разом зі студією танцю Mixstyle