Індивідуальні заняття

Індивідуальні заняття

Якщо Ви давно мріяли спробувати себе в танцях, але Вас завжди зупиняли сором, страх невдачі і оцінювальні погляди з боку, тоді індивідуальні заняття танцями – це саме те, що Вам потрібно. Школа танців Mixstyle в Києві пропонує індивідуальні заняття з усіх напрямків танців у зручний для Вас час з будь-яким тренером. Ви хочете, щоб Ваші уроки були особливим, проводилися з урахуванням Ваших побажань та ідей? Хочете віднайти унікальну манеру виконання танцю? Або хочете вивчити напрямок, якого немає в розкладі наших групових занять? Тоді Вам просто необхідно зателефонувати нам! Адже давно не секрет, що індивідуальні заняття – найефективніша форма навчання!

Одного разу спробувавши позайматися індивідуально, Ви переконаєтеся, що викладач максимально ефективно використовує час Вашого заняття, підібравши оптимальну тактику особистої взаємодії. Індивідуальна робота, на відміну від роботи з групою, дозволяє педагогу проводити заняття, зважаючи тільки Вас, а не на десять осіб, і завдяки цьому в кілька разів прискорюється процес навчання і формування індивідуального стилю виконання. Вже після декількох занять Ви помітите значний прогрес у своєму танцювальному розвитку.

А ще індивідуальні заняття – це практично панацея від усіх проблем, пов’язаних з навчанням. Якщо на групових заняттях Ви зіткнулися з однією з них і ніяк не можете її вирішити, знайте, після індивідуального заняття Ви обов’язково отримаєте відповіді на всі запитання й зможете отримати максимум інформації.

Ви ще не танцюєте?
Запишіться на пробне заняття прямо зараз!