Jazz Funk

Jazz Funk

Це неймовірно експресивний, різкий, провокаційний, видовищний і манірний танець. На сьогоднішній день вважається одним з найстильніших і затребуваних напрямів не тільки на світових танцмайданчиках, а й серед зірок шоу бізнесу. Його використовують у своїх постановках Мадонна, Брітні Спірс, Бейонсе, Джанет Джексон і Леді Гага. Школа танців в Києві – Mixstyle не відстає від модних танцювальних тенденцій і викладає своїм учням цей яскравий і запальний стиль.

Цей вид танцю з’явився на світ не так вже й давно, близько 10 років тому у Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США). Зібравши разом безліч різноманітних елементів багатьох популярних dance стилів, таких як: хіп-хоп (hip-hop), ваакінг (waacking), вогінг (vogue), класичний і стріт jazz тощо. Засновниками джаз фанку вважаються всесвітньо відомі танцюристи і хореографи – Боббі Ньюберрі і його соратники Брайан Фрідман і Кевін Майер, які вперше станцювали jazz funk як окремий танець і тим самим викликали справжній фурор, завдяки якому джаз фанк став одним з найвизначніших та незабутніх танцювальних напрямків серед молоді. Однією з основних фішок джаз фанку вважається його безмежна багатогранність і абсолютна природність, позбавлена ​​будь-яких конкретних правил і обмежень.

Jazz funk часто танцюють на heels, тобто на підборах. Для цього стилю в основному підбирається Pop музика. Часто використовують в своїх виходах на сцену go go танцюристи, які виступають в клубах. Є думка, що рухи схожі на Hip-hop heels. Деякі навіть говорять, що це одне і те ж. Але ми розвіємо ваші сумніви. У кожного стилю є база. У хіп-хопу своя, у Jazz Funk своя.

Джаз фанк танець: що одягати на тренування?

Якщо ви новачок і ніколи не танцювали на підборах, на перше тренування варто прийти в кросівках. Уточніть у тренера, яку зручну колодку він порадить.

Часто, те взуття яке ми носимо щодня, не підходить для тренувань. Тому бережіть коліна і уважніше підходьте до питання вибору взуття.Є спеціальне взуття, яке називається Джазовки, якщо є можливість, захопіть з собою. З одягу краще взяти щось обтягуюче та яскраве. Те, що підкреслить вашу фігуру і не перешкоджає самовираженню. Адже Jazz Funk неймовірно Sexy стиль і в школі танців Mixstyle ви в цьому переконаєтеся.

Як навчитися танцювати джаз фанк?

Навчитися насправді дуже просто. Спочатку необхідно вникати, слухати і чути музику. Потім тренер студії покаже базові рухи, які лягають в основу всієї хореографії. Так звану базу. Ще починаючи танцюристи Джаз фанк часто дивляться відео для того, щоб ловити мікро-рухи цього танцю.

У нас є варіант як групових, так і індивідуальних занять. Також ви можете почати навчання в таких районах Києва: Деснянський та Голосієво. Є зал і у Вишневому. Окремий філія студії знаходиться також в Івано-Франківську.

Джаз фанк dance в Києві та Івано-Франківську

Людина, яка приходить на заняття, ще не до кінця усвідомлює, що хоче робити з новими танцювальними навичками. Але ми навчаємо танцям уже понад 11 років і знаємо як розвивати наших учнів. Отже, що ми вважаємо обов’язковим у розвитку як професійного танцюриста, так і новачка.

 1. Координація і пластика – must have для будь-якої людини, не тільки для PRO. Її можна вдосконалити на будь-якому рівні і в будь-якому віці.
 2. Контроль. Якщо ви хочете володіти своїм тілом на всі сто, не забудьте про цю навичку. Навчитися контролювати як свої рухи, так і думки.
 3. Досвід виступів на сцені. Ви не можете усунути страх, що на вас хтось дивиться або про вас хтось щось говорить? Вперед! Вам на сцену.

Ми не просто говоримо про розвиток. Ми робимо. Наші команди виступають на власних фестивалях і батлах, де збираються танцюристи з усієї України. Також ми їздимо на міжнародні турніри, набираємося досвіду у зарубіжних танцюристів.

Записуйся до нас – буде весело танцювати!

Графік занять

Вибери вікову категорію

 • всі групи
 • Дорослі
 • 3-5 років
 • 5-7 років
 • 4-6 років
 • 6-9 років
 • 8-10 років
 • 7-13 років
 • 10-13 років
 • 13+ років
Київ (Троєщина)
Київ (Голосієво)
Київ (Лук'янівка)
Зв'язатись з нами
Ви ще не танцюєте?
Запишіться на пробне заняття прямо зараз!