Breaking 

Breaking 

Історія стилю Breaking, або як його ще називають Брейк-Данс, йде з далеких 80-тих. Ставши одним з основних елементів хіп-хоп культури, школа танцю Брейк-Данс завоювала мільйони сердець фанатів по всьому світу. Безліч різноманітних силових елементів, запаморочливі сальто і не менш захоплюючі фризи, Геліки і спини (spin), качеві біти, гаряче дихання танцполу і дикий ритм. Це все змушує кожного з нас захоплюватися Breaking, побачивши в батлі супер професійних бі-боїв, які не раз виступали на майстер-класах в школах танцю брейк-данс в Києві.

На сьогоднішній день, пройшовши досить важкий шлях Break Dance, як його часто називають в народі, є одним з найпопулярніших напрямків у сучасному танці. Бі-бої танцюють на концертах і у відеокліпах всесвітньо відомих зірок шоу бізнесу, а батли з вулиць і підвалів перекочували на міжнародні танцювальні майданчики (Red Bull BC One, Battle Of The Year, Chelles Battle Pro, Freestyle Session і т.д.). Заняття Break Dance вимагають хорошої фізичної підготовки і злагодженої координації руху. Breaking розвиває силу і гнучкість. Танець вимагає спритності, пластичності, балансу і значної кількості фізичної сили тіла. Основни рухи брейкингу залучають все тіло, включаючи руки, грудну клітку, прес і ноги.

Школа брейк-дансу для дітей

Нас часто запитують, з якого віку можна починати займатися цим стилем танцю. Ми не ставимо обмежень, але потрібно розуміти, що такі заняття вимагають чималої фізичної сили, тому ваші м’язи і суглоби повинні бути укріплені і розвинені. Найчастіше займаються діти і підлітки старше 7 років. Але і їх тата теж не відстають. Не дивлячись на свій вік, багато дорослих хочуть спробувати те, що упустили в дитинстві.

Ми спочатку даємо послухати музику, а іноді показуємо breaking відео. Щоб скласти у своїх учнів повне розуміння культури, а не тільки навчити рухам.

Коли учень вже пройшов процес адаптації, спробував підготовчі акробатичні рухи. Тільки після цього ми навчаємо більш серйозним комбінаціям. Як то, стояти і крутитися на голові, робити фризи і багато іншого. Те, що приводить у захват глядачів і танцюристів по групі.

Як і де танцювати брейк-данс

Коли тільки зароджувався цей вид мистецтва, брейкдансери, так їх часто називають в народі, танцювали під музику прямо на вулицях Бронкс в Америці.

Зараз же проводяться масові заходи. Такі як: чемпіонати, фестивалі і батли.

Але спочатку ми даємо початківцям спробувати себе в залі нашої студії танців. Крім звичайних тренувань, ми влаштовуємо джеми, де можуть спробувати себе навіть новачки.

Що з собою брати на тренування?

Breaking – це частина хіп-хоп культури. Свобода руху, самовираження і любов до ламаних ритмів в музиці. Це все породжує певну самоідентифікацію людини, яка починає жити цією культурою. Дуже важливо щоб одяг не обмежував рухи. Краще всього пидийдуть широкі штани і футболка. Напевно ви бачили виступ брейк команд у фільмах і на вулицях. Багато з них носять бандани і шапки. Це дозволяє робити їм трюки, крутитися на голові і створити особливий, ні на що не схожий, стиль.

Складні трюки і фризи на тренуваннях починають робити не відразу, але підготовчі рухи теж вимагають захисту суглобів.

Як проходять наші заняття по брейкингу

Перше, що вам необхідно зробити, це записатися на пробне заняття. Групи в нашій школі танців невеликі. У просторому залі зазвичай тренується максимум від 10 до 15 осіб.

Тренер приділяє увагу кожному учневі, споглядаючи за його розвитком.

Також є індивідуальні заняття, де вам більш детально виставлять танцювальні рухи, починаючи з акробатичних елементів, які необхідні на вашому етапі.
Навчаючись цього стилю, дуже важливо зрозуміти специфіку музики з ламаними бітами і влучно потрапляти в ритм. Цьому вас звичайно ж навчить наш тренер і наставник.

Танцювальні студії Mixstyle знаходяться в районах Києва (Троєщина, Голосієво) і в Івано-Франківську.

Будемо раді прийняти вас в нашій танцювальній сім’ї. Приходьте!

Графік занять

Вибери вікову категорію

  • всі групи
  • Дорослі
  • 3-5 років
  • 5-7 років
  • 4-6 років
  • 6-9 років
  • 8-10 років
  • 7-13 років
  • 10-13 років
  • 13+ років
Київ (Голосієво)
Київ (Лук'янівка)
Зв'язатись з нами
Резиденти філіалу
Ви ще не танцюєте?
Запишіться на пробне заняття прямо зараз!