Історія стилю Breaking, або як його ще називають Брейк-Данс, йде з далеких 80-тих. Ставши одним з основних елементів хіп-хоп культури, школа танцю Брейк-Данс завоювала мільйони сердець фанатів по всьому світу. Безліч різноманітних силових елементів, запаморочливі сальто і не менш захоплюючі фризи, Геліки і спини (spin), качеві біти, гаряче дихання танцполу і дикий ритм. Це все змушує кожного з нас захоплюватися Breaking, побачивши в батлі супер професійних бі-боїв, які не раз виступали на майстер-класах в школах танцю брейк-данс в Києві.
На сьогоднішній день, пройшовши досить важкий шлях Break Dance, як його часто називають в народі, є одним з найпопулярніших напрямків у сучасному танці. Бі-бої танцюють на концертах і у відеокліпах всесвітньо відомих зірок шоу бізнесу, а батли з вулиць і підвалів перекочували на міжнародні танцювальні майданчики (Red Bull BC One, Battle Of The Year, Chelles Battle Pro, Freestyle Session і т.д.). Заняття Break Dance вимагають хорошої фізичної підготовки і злагодженої координації руху. Breaking розвиває силу і гнучкість. Танець вимагає спритності, пластичності, балансу і значної кількості фізичної сили тіла. Основни рухи брейкингу залучають все тіло, включаючи руки, грудну клітку, прес і ноги.
Нас часто запитують, з якого віку можна починати займатися цим стилем танцю. Ми не ставимо обмежень, але потрібно розуміти, що такі заняття вимагають чималої фізичної сили, тому ваші м’язи і суглоби повинні бути укріплені і розвинені. Найчастіше займаються діти і підлітки старше 7 років. Але і їх тата теж не відстають. Не дивлячись на свій вік, багато дорослих хочуть спробувати те, що упустили в дитинстві.
Ми спочатку даємо послухати музику, а іноді показуємо breaking відео. Щоб скласти у своїх учнів повне розуміння культури, а не тільки навчити рухам.
Коли учень вже пройшов процес адаптації, спробував підготовчі акробатичні рухи. Тільки після цього ми навчаємо більш серйозним комбінаціям. Як то, стояти і крутитися на голові, робити фризи і багато іншого. Те, що приводить у захват глядачів і танцюристів по групі.
Коли тільки зароджувався цей вид мистецтва, брейкдансери, так їх часто називають в народі, танцювали під музику прямо на вулицях Бронкс в Америці.
Зараз же проводяться масові заходи. Такі як: чемпіонати, фестивалі і батли.
Але спочатку ми даємо початківцям спробувати себе в залі нашої студії танців. Крім звичайних тренувань, ми влаштовуємо джеми, де можуть спробувати себе навіть новачки.
Breaking – це частина хіп-хоп культури. Свобода руху, самовираження і любов до ламаних ритмів в музиці. Це все породжує певну самоідентифікацію людини, яка починає жити цією культурою. Дуже важливо щоб одяг не обмежував рухи. Краще всього пидийдуть широкі штани і футболка. Напевно ви бачили виступ брейк команд у фільмах і на вулицях. Багато з них носять бандани і шапки. Це дозволяє робити їм трюки, крутитися на голові і створити особливий, ні на що не схожий, стиль.
Складні трюки і фризи на тренуваннях починають робити не відразу, але підготовчі рухи теж вимагають захисту суглобів.
Перше, що вам необхідно зробити, це записатися на пробне заняття. Групи в нашій школі танців невеликі. У просторому залі зазвичай тренується максимум від 10 до 15 осіб.
Тренер приділяє увагу кожному учневі, споглядаючи за його розвитком.
Також є індивідуальні заняття, де вам більш детально виставлять танцювальні рухи, починаючи з акробатичних елементів, які необхідні на вашому етапі.
Навчаючись цього стилю, дуже важливо зрозуміти специфіку музики з ламаними бітами і влучно потрапляти в ритм. Цьому вас звичайно ж навчить наш тренер і наставник.
Танцювальні студії Mixstyle знаходяться в районах Києва (Троєщина, Голосієво) і в Івано-Франківську.
Будемо раді прийняти вас в нашій танцювальній сім’ї. Приходьте!
Вибери вікову категорію