Ціни та абонементи в Києві

Київ. Троєщина та Голосеєво

Разові заняття
Не знаете яку групу вибрати? Пробне або разове відвідування ідеальний вибір для вашого старту
Пробне заняття
100 грн

Перше відівдування групи

Разове заняття kids
120 грн

Разове відвідування в групах 3-5 та 4-6 років

Разове заняття
150 грн

Разове відвідування в групах від 6 років

Абонементи
Обирайте ту систему оплати, що підійде Вам та Вашим дітям
Абонемент Standart
720 грн
8 занять

Абонемент розповсюджується на групи від 6 років. Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент прив'язується до конкретної групи. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

Абонемент Standart Kids
680 грн
8 занять

Абонемент розповсюджується на групи 3-5, 4-6, 5-7 років. Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент прив'язується до конкретної групи. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

Абонемент Light
480 грн
4 заняття

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент прив'язується до конкретної групи. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

Абонемент Standart Free
800 грн
8 занять

Абонемент дає можливісь відвідати 8 занять в будь-якій групі протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент не прив'язаний до конкретної групи. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

Абонемент Strong
960 грн
12 занятий

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. 12 занять можливо використати на відвідування однієї або двох груп. Групи для відвідування мають бути визначені під час придбання абонемента та зміні не підлягають. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

Абонемент Advanced
1200 грн
16 занять

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки. Абонемент дозволяє відвідувати 2 группи, по 8 занять в кажній групі.Групи для відвідування мають бути визначені під час придбання абонемента та зміні не підлягають. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

Абонемент Unlimited
1500 грн
безлімітне

Абонемент діє протягом 28 календарних днів з моменту покупки та дозволяє відвідувати будь-які групи протягом преріоду дії. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам. Абонемент не підлягає заморозці.

Клубна карта
1920 грн
24 заняття

Абонемент на 24 заняття та діє 12 тижнів з моменту покупки. Абонемент має 4 заняття для заморозки. Абонемент прив'язується до однієї конкретної групи. Абонемент іменний та не підлягає передачі іншим особам.

Загальні правила дії абонементів:

  • Всі абонементи діють протягом 28 календарних днів (Крім клубної карти, яка діє на 24 заняття з моменту покупки.)
  • Всі абонементи не підлягають заморозці, крім клубної картки (4 заняття для заморозки на весь період дії клубної картки)
  • Всі абонементи прив’язані до конкретної групи, крім абонемента Standart Free і Unlimited.
  • Абонемент Kids діє на групи 3-5 і 4-6 років. (Якщо дитині 6 років і вона ходить у групу 7-9 років, то оплата йде за стандартним абонементом)
  • Абонементи іменні та не підлягають передачі іншим особам.