Весільний танець

Весільний танець

Перший весільний танець молодят – це одне з найголовніших подій всього торжества. Уявіть себе і свого коханого чоловіка на танцполі. Ви в розкішному, білому весільному вбранні, він у парадному костюмі, навколо зібралися Ваші близькі та друзі, погляди яких прикуті тільки до Вас. Ніжно обнявшись, Ви з легкістю танцюєте на паркеті роблячи вишукані кроки та підтримки віденського вальсу або ж навпаки, запально і пристрасно виконуєте гарячу румбу або чуттєве танго. Перший весільний танець – це прояв фантазії Вашої пари, втіленої в таємничу історію двох закоханих сердець, що зв’язують один одного узами шлюбу. Зачаруйте своїх гостей, навчившись танцювати один з ніжніших весільних танців в нашій школі танцю Mixstyle в Києві.

В нашій студії танцю в Києві ми пропонуємо як класичні весільні постановки так і урізноманітнити стандартну програму заводним джайвом, екстравагантним джазом, колоритною самбою або навіть – жорстким хіп-хопом. Адже абсолютно не важливо який саме танець виконуватимуть новоспечені чоловік і дружина, головне – це підтримка, відчуття партнера і насолода процесом. Саме для цього, Вам і знадобитися досвідчений хореограф з нашої школи танців в Києві – Mixstyle, який не тільки допоможе підібрати відповідний стиль і музику, але і навчить Вас відчувати паркет під ногами, власне тіло, рухи партнера і танцювальну атмосферу, завдяки якій Ви зможете розслабитися і сконцентруватися на тому, що відбувається.

Перший танець нареченого і нареченої – один з головних моментів весільного торжества, саме тому ми допомагаємо нашим клієнтам підготувати гідний танець, який надовго відкладеться в пам’яті не тільки молодих, а й усіх гостей. Так що якщо весілля не за горами, ресторан вже замовлений, плаття обрано, а весільний танець – абсолютно не готовий, хапайте свою другу половинку і вирушайте на заняття в студію танцю Mixstyle у Києві. Адже саме у нас першокласні хореографи допоможуть Вам не тільки навчитися красиво, елегантно і невимушено рухатися по паркету, але і запропонують кілька варіантів оригінальних весільних танців, які вже точно сподобаються всім Вашим гостям.

Крім того, студія танцю Mixstyle пропонує своїм клієнтам комфортабельні, грамотно обладнані великі зали, гнучкий графік тренувань для дорослих і дітей, послуги професійних хореографів, а також різноманітні майстер-класи від іменитих танцюристів, різні виступи, Баттл, концерти та багато чого ще цікавого що урізноманітнює Ваше свято і розважить Ваших гостей.

Ви ще не танцюєте?
Запишіться на пробне заняття прямо зараз!