Танці для дітей

Танці для дітей

Починаючи з раннього дитинства, всі люблячі батьки намагаються влаштувати своє чадо в гурток вишивки хрестиком, моделювання літаків, плавання або танці. Адже цікаве хобі і справді може прищепити дитині корисні навички, які не тільки допоможуть малюкові думати і розвиватися, а й згодом, можливо, навіть стануть основним родом діяльності. Отже, якщо Ви вирішили зробити зі своєї доньки чи сина крутого танцюриста, негайно відправляйте його на заняття в школу сучасних танців в Києві – Mixstyle, в якій досвідчені хореографи допоможуть дитині пізнати захопливий світ танцю, всю його багатогранність, стилістику і витонченість.

Школа танців для дітей – це особливий вид хореографії, який найкращим варіантом серед всіх спортивних і творчих напрямків, що допомагає малюкам не тільки пізнати навколишній світ, але і дає можливість стати сильнішими, гнучкішими і пластичнішими. Крім того, танці для дітей – це відмінний спосіб допомогти малюкам отримати багатогранний естетичний розвиток і внутрішню розкутість, усунувши всі фізичні і психічні затиски, що заважають дитині розвиватися і спілкуватися з однолітками. Варто також відзначити і позитивний вплив занять танцями: формування постави, розвиток гнучкості і пластичності, легкість в ході, розкутість у рухах. Школа танців в Києві або Івано-Франківську Mixstyle і її професійні хореографи, допоможуть Вашій дитині розвинути почуття ритму, музикальний слух і смак, а також уяву, координацію і концентрацію.

Ми пропонуємо відмінну програму для зовсім маленьких дітлахів від 3-х років, в якій передбачено:

1. Розвиток слуху і ритму;

2. Виконання елементарних рухів під музику;

3. Розвиток координації, уважності і гнучкості;

4. Ігрові заняття (пальчикові вправи, вправи на швидку реакцію).

5. Для дітей трохи старших (3-5 і 5-7 років) наші педагоги складають програму розвивальної хореографії.

6. Танцювальна частина (хіп-хоп та інші сучасні напрямки);

7. Розминка;

8. Стретчінг (розтяжка).

Всі ці заняття допоможуть Вашій дитині не тільки відчути впевненість в собі і у власному тілі, а й зроблять його більш комунікабельним, відкритим і веселим. Тим паче, в процесі навчання всі учні студії танцю Mixstyle беруть участь в різноманітних шоу програмах, концертах, змаганнях та фестивалях. Адже крім навчання, ми даємо можливість Вашій дитині проявити себе як першокласного танцюриста, здатного рухатися на паркеті не гірше дорослих.

Для Вашої зручності, школа танців Mixstyle відкрила в Києві кілька філій з просторими, прекрасно обладнаними залами і роздягальнями. Заняття з малюками проводяться за гнучкими графіками в наших залах.

Графік занять

Вибери вікову категорію

  • всі групи
  • Дорослі
  • 3-5 років
  • 5-7 років
  • 4-6 років
  • 6-9 років
  • 8-10 років
  • 7-13 років
  • 10-13 років
  • 13+ років
Київ (Троєщина)
Вишневе
Київ (Голосієво)
Івано-Франківськ
Зв'язатись з нами
Ви ще не танцюєте?
Запишіться на пробне заняття прямо зараз!