Jazz Funk

Jazz Funk

Це неймовірно експресивний, різкий, провокаційний, видовищний і манірний танець. На сьогоднішній день вважається одним з найстильніших і затребуваних напрямів не тільки на світових танцмайданчиках, а й серед зірок шоу бізнесу. Його використовують у своїх постановках Мадонна, Брітні Спірс, Бейонсе, Джанет Джексон і Леді Гага. Школа танців в Києві – Mixstyle не відстає від модних танцювальних тенденцій і викладає своїм учням цей яскравий і запальний стиль.

Цей вид танцю з’явився на світ не так вже й давно, близько 10 років тому у Лос-Анджелесі (Каліфорнія, США). Зібравши разом безліч різноманітних елементів багатьох популярних dance стилів, таких як: хіп-хоп (hip-hop), ваакінг (waacking), вогінг (vogue), класичний і стріт jazz тощо. Засновниками джаз фанку вважаються всесвітньо відомі танцюристи і хореографи – Боббі Ньюберрі і його соратники Брайан Фрідман і Кевін Майер, які вперше станцювали jazz funk як окремий танець і тим самим викликали справжній фурор, завдяки якому джаз фанк став одним з найвизначніших та незабутніх танцювальних напрямків серед молоді. Однією з основних фішок джаз фанку вважається його безмежна багатогранність і абсолютна природність, позбавлена ​​будь-яких конкретних правил і обмежень.

Jazz funk часто танцюють на heels, тобто на підборах. Для цього стилю в основному підбирається Pop музика. Часто використовують в своїх виходах на сцену go go танцюристи, які виступають в клубах. Є думка, що рухи схожі на Hip-hop heels. Деякі навіть говорять, що це одне і те ж. Але ми розвіємо ваші сумніви. У кожного стилю є база. У хіп-хопу своя, у Jazz Funk своя.

Що одягати на тренування по Джаз фанк?

Якщо ви новачок і ніколи не танцювали на підборах, на перше тренування варто прийти в кросівках. Уточніть у тренера, яку зручну колодку він порадить.

Часто, те взуття яке ми носимо щодня, не підходить для тренувань. Тому бережіть коліна і уважніше підходьте до питання вибору взуття.Є спеціальне взуття, яке називається Джазовки, якщо є можливість, захопіть з собою. З одягу краще взяти щось обтягуюче та яскраве. Те, що підкреслить вашу фігуру і не перешкоджає самовираженню. Адже Jazz Funk неймовірно Sexy стиль. І в школі танців Mixstyle ви в цьому переконаєтеся.

Як проходить навчання з напрямку танців?

Навчитися насправді дуже просто. Спочатку необхідно вникати, слухати і чути музику. Потім тренер студії покаже базові рухи, які лягають в основу всієї хореографії. Так звану базу. Ще починаючи танцюристи Джаз фанк часто дивляться відео для того щоб ловити мікро-рухи цього танцю.

У нас є варіант як групових, так і індивідуальних занять. Також ви можете почати навчання в таких районах Києва: Деснянський та Голосієво. Є зал і у Вишневому. Окремий філія студії знаходиться також в Івано-Франківську.

Реалізація учнів нашої танцювальної студії в Киэві та Івано-Франківську

Як правило людина, яка приходить на заняття, ще не до кінця усвідомлює, що хоче робити з новими танцювальними навичками. Але ми навчаємо танцям уже понад 11 років і знаємо як розвивати наших учнів.Отже, що ми вважаємо обов’язковим у розвитку як професійного танцюриста, так і новачка. Отже, що ми вважаємо обов’язковим у розвитку як професійного танцюриста, так і новачка.

Перше: координація і пластика – must have для будь-якої людини, не тільки для PRO. Її можна вдосконалити на будь-якому рівні і в будь-якому віці.

Друге: контроль. Якщо ви хочете володіти своїм тілом на всі сто, не забудьте про цю навичку. Навчитися контролювати як свої рухи, так і думки.

Третє: досвід виступів на сцені. Ви не можете усунути страх, що на вас хтось дивиться або про вас хтось щось говорить? Вперед! Вам на сцену.

І ми не просто говоримо про розвиток. Ми робимо. Наші команди виступають на власних фестивалях і баттлах, де збираються танцюристи з усієї України. Також ми їздимо на міжнародні турніри, набираємося досвіду у зарубіжних танцюристів.

Записуйся до нас – буде весело!

Графік занять

Вибери вікову категорію

  • всі групи
  • Дорослі
  • 3-5 років
  • 5-7 років
  • 4-6 років
  • 6-9 років
  • 8-10 років
  • 7-13 років
  • 10-13 років
  • 13+ років
Київ (Троєщина)
Вишневе
Київ (Голосієво)
Івано-Франківськ
Зв'язатись з нами
Ви ще не танцюєте?
Запишіться на пробне заняття прямо зараз!