Contemporary

Contemporary

Мова тіла завжди була, є і буде одним з найважливіших проявів людських почуттів, переживань та емоцій. Мова тіла в танці – це сукупність легких і невимушених па, виразу обличчя і пережитих при цьому відчуттів, які занурюють нас у фантастичний світ, в якому рухи говорять більше, ніж слова. Школа танців контемпорарі в Києві та Івано-Франківську дасть Вам можливість пізнати ази легкого та розкутого танцю, який здатний розкрити не тільки Вашу душу, а й через тіло, зможе передати послання, яке несе в собі сенс та ідеологію сучасного танцювального мистецтва.

Контемпорарі – це не просто танець, а ціле мистецтво, яке покликане навчити нас бути в гармонії з власним тілом, думками і почуттями. Якщо Ви запишетесь на заняття в нашу школу танців у Києві або Івано-Франківську, то зможете навчитися виражати свій душевний стан за допомогою пластики, падінь і підйомів, роботи з диханням і заспокоєнням нервової системи, чергування напружених м’язів з різким розслабленням, Основні особливості контемпорарі (contemporary): розслаблення суглобів; стабілізація хребта; звільнення від м’язових спазмів; можливість стежити за диханням; можливість усвідомити і відчути власне тіло; рухатися більш легко, плавно та чітко.

Крім того, заняття contemporary дають можливість людині не замислюватися про гармонію, пропорційність, точність, ідеали краси і продуманість сюжетної лінії постановки танцю. Ви зможете стати головним героєм власної хореографії, забувши про всі правила і критерії, що стримують Ваше душевне поривання.

Для того, щоб зрозуміти головну філософію і навчитися основним рухам contemporary, Вам достатньо прийти в Mixstyle – школа танців в Києві або Івано-Франківську, покликана навчити кожного охочого азам сучасного танцювального мистецтва.

Заняття Контемп в Києві або Івано-Франквську проводяться в прекрасно оснащених залах і ми запрошуємо Вас на неймовірно цікаві заняття з контемпу, на яких хореографи навчать Вас правильно володіти власним тілом,яке готове розповісти всьому світу дивовижну і неймовірно захопливу історію за допомогою танцю.

Стиль контемпорарі по-своєму унікальний. У ньому поєднується багато незвичайних елементів, роблять танець особливим. Зараз контемпорарі Київ для багатьох стає очевидним вибором. Цей стиль дозволяє досліджувати можливості власного тіла, зробити його рухи плавними і дійсно привабливими. Головне, заручитися підтримкою досвідчених професіоналів, які пояснять всі ази і навчать правильно рухатися.

Специфіка стилю contemporary

Цей танець вирізняється своєю емоційністю. Він не підвладний жодним правилам і стандартам. Серед важливих відмінностей можна відзначити великий простір для проведення експериментів і сміливих імпровізацій. Людина віддається музиці та починає рухатися у своє задоволення. Сучасна contemporary dance school Київ готова запропонувати унікальні умови для охочих навчитися цьому стилю. Він був створений у минулому столітті, поєднує в собі кілька європейських й американських стилів.

Головною специфікою навчання можна назвати відсутність прив’язки до конкретних технік. Стиль, попри досить тривале існування, до сих пір продовжує формуватися. У цьому і є його головна особливість. Він дозволяє танцюристу створювати свій унікальний стиль. Можна розвивати свій технічний арсенал, додаючи туди постійно щось нове.

Танцювати контемп можна під різноманітні музичні стилі. Вони можуть об’єднуватися між собою. Є величезний простір для створення чогось нового, наприклад, рухів і унікальних хореографічних елементів. Підійде contemporary dance Київ для всіх поціновувачів чогось нестандартного.

Переваги стилю

Це один із найцікавіших сучасних стилів танців, популярність якого стрімко зростає. Пояснити її легко наявністю таких важливих переваг:

• Можливість розвивати природні здібності свого тіла.

• Відкриття нових хореографічних горизонтів.

• Користь для здоров’я і т.д.

Все це робить contemporary Київ ідеальним вибором для людей різного віку, якщо вони хочуть розвиватися, знаходити нові грані в танцях і особистісному зростанні.

Куди можна звернутися для навчання в Києві?

Кількість танцювальних шкіл і приватних фахівців в столиці перебуває на пристойному рівні, що пов’язано з популярністю цього напрямку. Але, щоб в ньому досягнути справжнього прогресу й успіхів, треба заручитися підтримкою хороших фахівців. У нас контемпорарі для дітей або для дорослих Київ завжди вирізняється високою якістю викладання. Людина незалежно від свого віку та соціального становища зможе прийти до нас, отримати справжнє задоволення.

Ми пропонуємо безліч переваг, серед яких наявність філій в різних районах Києва, адекватні ціни, досвідчені професіонали та багато іншого. Не дарма школа танців контемпорарі Київ вважається ідеальним варіантом за всіма основними параметрами. Досить буде одного заняття, щоб самостійно переконатися у всіх перевагах сучасної школи. Кожен учень поступово зможе розкрити власний потенціал в цьому незвичайному стилі танців. Додатковим плюсом стає можливість завести цікаві знайомства.

Графік занять

Вибери вікову категорію

  • всі групи
  • Дорослі
  • 3-5 років
  • 5-7 років
  • 4-6 років
  • 6-9 років
  • 8-10 років
  • 7-13 років
  • 10-13 років
  • 13+ років
Київ (Троєщина)
Вишневе
Київ (Голосієво)
Івано-Франківськ
Зв'язатись з нами
Ви ще не танцюєте?
Запишіться на пробне заняття прямо зараз!