Рождественское шоу от Mixstyle DS
11.30.2017

Всі Зірки готелю Чудасія. Нове різдвяне шоу – 24 грудня 16:00 та 18:00 у Алегро-хол!

Танцювально-театральне дійство “на стилі” від Mixstyle dance studio в якому є все: Hip-Hop, Breaking, Contemporary, High heels, Jazz-funk, новий цікавий сюжет, понад 100 талановитих учасників та відомі різдвяні музичні хіти!

Приходь та допоможи нашій героїні Агнії подол

«Що за чудасія?» – скаже кожен, хто вперше завітає до нашого готелю на Різдво❄️?. Казковий, теплий та сповнений таємниць!

Зазвичай, у готеля є рейтинг ⭐️, але хіба ж можна присвоїти їх лише 5 там, де радо відкривать двері до інших світів? У нас ВСІ справжнісінькі зірки! ✨

Приходь та допоможи нашій героїні Агнії, яка з дитинства живе у величезному готелі, подолати коридори часу, простору та злу магію, дістатись краю світу крізь Казковий ліс, Зірковий Шлях та Північний полюс та врятувати рідного тата! Доречі про Північний полюс: ви бачили, як вправно ельфи танцюють хіп-хоп?:)
Режисер та драматург – Tanya Vasylkevych
Хореографи-постановники: Елена Мудряк, Aleksandra Rakovec, Nastya Kononenko, Zoriana Dobrovolska, Maria Cherepantseva, Marina Shcherbinkina, Виктория Рябцева, Аля Клюква, Анастасія Проскурко, Alina Lagovskaya.

Запрошуй друзів, знайомих, та навіть незнайомих:) відсвяткувати Різдво разом з нами в колі великої dance-родини #Mixstyle

Долучайся до події, щоб бути в курсі новин!
Купуй квиточки на Concert.ua та у філіях студії!