Кушмелюк Лора

.

Закінчила «Прикарпатський національний університет» та здобула повну вищу освіту за спеціальністю «хореографія».

Викладацький стаж більше чотирьох років.

Універсальна танцівниця, в практиці якої  бальна хореографія, українські народні танці, танці народів світу, класичний танець, rock-n-roll, swing, contemporary, jazz, modern. Віддає перевагу   hip-hop, house, locking, dancehall, waacking. У складі колективу «Імпульс» була півфіналісткою шоу «Україна має талант-3»,  переможниця першого «Hip-hop Ukraine» та учасниця  «Hip-Hop International» USA Las Vegas.

Відвідала майстери класи відомих хореографів  як в Україні так і за її межами: Paris Goebel, David Moor, Tony Go Go, Luther Brown, Buddha Stretch, Максим Оробець ( Maximus), Аліса Соколовська, Олександр Пташник, Лілія Недзельска, Анжела Карасева, Вадим Лященко, Денис Стульніков, Олександр Бобик, Вікторія Коваленко, Олександр Рислінг ( Снег), Анна Ушакова, Ігор Лідер ( Zigga) (Росія), Даша Малікова, Артем Глотов ( Росія) та ін.

Строгий та вимогливий тренер, який вміє правильно донести інформацію, чиї вихованці брали участь та перемагали на різних фестивалях та конкурсах.

«Я і мої діти — це одна команда, яка підтримує один одного як в залі так і поза його межами» — Лора Кушмелюк.   image-02-09-15-13_19-1

Расписание тренера:

MixDance начальный взрослые Кушмелюк Лора 17:00 18:00
Растяжка Stretching начальный взрослые Кушмелюк Лора 11:00

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *